Trichos - Gabinet Trychologiczny

System CNC - System uzupełniający ubytki włosów

Ubytki włosów są dla wielu pacjentów problemem wpływającym nie tylko na kwestie estetyczne, ale również psychiczne (obniżone poczucie własnej wartości, brak pewności siebie, złe samopoczucie). Istnieje wiele sposobów na rozwiązanie tego problemu - jednym z takich sposobów jest system CNC.

Stworzony przez Cesare Ragazzi Laboratories (CRLAB) system uzupełniania włosów CNC to rozwiązanie dedykowane wszystkim, którzy chcą odzyskać bujną czuprynę. Jest to system, który powstawał latami w laboratoriach CRLAB – jest bardzo zaawansowany, nieinwazyjny, przetestowany i zaaprobowany dermatologicznie, który umożliwia częściowe lub zupełne uzupełnienie ubytków we włosach.

System CNC doskonale sprawdza się u pacjentów, u których nie można dokonać np. transplantacji włosów lub zastosować innego sposobu leczenia. Efekt w przypadku systemu CNC jest natychmiastowy. Po założeniu na głowę systemu CNC można spokojnie wrócić do wszystkich wcześniejszych zajęć, wliczając w to aktywny tryb życia. Zastosowanie systemu CNC to rozwiązanie efektywne, zapewniające satysfakcję z nowej jakości fryzury.

 

Jak dokładnie przebiega proces uzupełniania ubytków włosów w systemie CNC?

Etap I: Pobieranie dokładnych pomiarów

Etap II: Produkcja systemu CNC

                Faza 1: Mapowanie głowy

                Faza 2: Wycięcie kształtu

                Faza 3: Klonowanie oraz dopasowywanie

                Faza 4: Dopasowywanie włosów

                Faza 5: Wszczepianie włosów

                Faza 6: Wdrożenie systemu

Wdrożenie systemu CNC jest bezbolesne i w zasadzie bezinwazyjne. Pacjent szybko może wrócić do swoich zajęć i cieszyć się z bujnej fryzury. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym rozwiązaniem serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem trychologicznym:

Więcej informacji na temat systemu CNC można znaleźć na: http://www.cesareragazzi.com/en/hair-replacement-system

Liczba odsłon: 1048Oceń artykuł

Udostępnij bliskim!KomentarzeWięcej

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.