Trichos - Gabinet Trychologiczny


Gabinet Trychologiczny w Złotoryi

Zapraszamy do gabinetu w Złotoryi,  gdzie podczas wizyty wykonujemy badanie skóry głowy i włosów za pomocą specjalistycznej mikrokamery. Badanie poprzedza dokładny wywiad z klientem, tak aby znaleźć  rozwiązanie jego problemu.  Pobieramy również materiał do badania laboratoryjnego (badanie w kierunku nużeńca, badanie mykologiczne i mikrobiologiczne) i konsultujemy wyniki ze specjalistą lub wskazujemy możliwość porady specjalistycznej. Współpracujemy z lekarzem rodzinnym, naturoterapeutą, dietetykami  oraz dermatologami z Wrocławia i Warszawy.

Kto powinien skorzystać z usług trychologa w Złotoryi?

Do korzystania z usług trychologa zapraszamy wszystkie osoby poszukujące rozwiązań dotyczących problemu wypadających włosów, łupieżu, łojotoku, swędzenia skóry, przerzedzenia i łysienia. Wspólne działanie klienta z trychologiem w atmosferze zaufania i długofalowego działania przynosi prawdziwe korzyści dla skóry głowy i włosów.

Najlepszy gabinet trychologiczny w Złotoryi

Gabinet trychologiczny w Złotoryi znajduje się w Przychodni Rejonowej  przy ul. Kwiskiej 1. To jedyne miejsce w mieście, gdzie mogą państwo uzyskać profesjonalną pomoc  w dziedzinie trychologii.

Rejestracja

Wizyta odbywa się po uprzedniej rezerwacji terminu.  Zadzwoń i umów się na wizytę, tel. 784500999 lub napisz email: kontakt@trichos.pl

 

 

 Umów wizytę

Trycholog Małgorzata Gruszczyńska

Trycholog Małgorzata Gruszczyńska

784 500 999Adres
Gabinet trychologiczny w Złotoryi
ul. Kwiska 1
59-500 Złotoryja

Umów wizytę

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.