Trichos - Gabinet Trychologiczny

Kongres Trychologiczny WIOSNA 2017

Trycholog Ewelina Wysoczańska, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego weźmie udział w kolejnym dużym wydarzeniu trychologicznym - Kongresie Trychologicznym WIOSNA 2017.

Kongres trychologiczny odbędzie się 26 marca 2017 r. (niedziela) w Hotelu InterHouse w Krakowie. W jego trakcie poruszone zostaną praktyczne zagadnienia w pracy w gabinetach trychologicznych, w tym m.in.:

  • Wypadanie włosów oraz zmiany zachodzące we włosach w okresie menopauzy;
  • Wypadanie włosów w chorobach autoimmunologicznych. Znaczenie badania trychologicznego we wczesnej diagnozie;
  • Analiza pierwiastkowa tkanki włosa jako metoda diagnostyczna połączona wraz ze wstępną interpretacją wyniku w gabinecie trychologicznym;
  • Zależność między poziomem żelaza, ferrytyny a stanem włosów;
  • Nietolerancje pokarmowe - problem godny uwagi w gabinecie trychologicznym. Wpływ nietolerancji na stan włosów oraz skóry głowy;
  • Tajemnica INCI - co kryje się w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy - praktyczna umiejętność interpretacji składów kosmetyków trychologicznych.

Uaktualniona wiedza z wyżej wymienionych zagadnień z pewnością przełoży się na trafność w dokonywaniu ocen stanu skóry głowy i włosów klientów oraz zalecanych kuracji.

Liczba odsłon: 600Oceń aktualność

Udostępnij bliskim!KomentarzeWięcej

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.