Trichos - Gabinet Trychologiczny

Badania trychologiczne


Badanie w kierunku nużeńca ludzkiego

Badanie w kierunku nużeńca ludzkiego

W gabinecie pobierany jest materiał ze skóry głowy do badania w kierunku nużeńca ludzkiego. Nużeniec to pasożyt powodujący chorobę zwaną nużycą.

Koszt badania w kierunku nużeńca ludzkiego - 55zł.

Badanie mykologiczne wraz z mykologiczną hodowlą

Badanie mykologiczne wraz z mykologiczną hodowlą

W gabinecie pobierany jest materiał do badania mykologicznego wraz z hodowlą, którego głównym celem jest zidentyfikowanie zakażeń grzybiczych występujących na skórze głowy. Jeżeli badanie potwierdzi zakażenie grzybicze wykonuje się hodowlę czyli określa się konkretnie rodzaj grzyba odpowiedzialnego za zakażenie.

Koszt badania mykologicznego wraz z hodowlą - 75zł.

 

Analiza pierwiastkowa włosów

Analiza pierwiastkowa włosów

Analiza pierwiastkowa włosów to innowacyjne badanie pozwalające w kompleksowy sposób ocenić gospodarkę mineralną organizmu.

Koszt badania - 360zł.

Badanie mikrobiologiczne z antybiogramem

Badanie mikrobiologiczne z antybiogramem

W gabinecie pobierany jest materiał do badania mikrobiologicznego, którego głównym celem jest zidentyfikowanie drobnoustrojów występujących na skórze głowy. Jeżeli badanie potwierdzi, że za infekcję odpowiedzialne są bakterie, wykonuje się antybiogram czyli ocenę wrażliwości danych szczepów bakterii (patogenu) na antybiotyk. 

Koszt badania - 100zł.

Badanie trychologiczne

Badanie trychologiczne

Badanie trychologiczne wykonywane jest za pomocą specjalistycznej mikrokamery, która w znaczym powiększeniu ukazuje nam stan włosów i skóry głowy.

Koszt badania wraz z wizytą i konsultacją - 150zł.

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.