Trichos - Gabinet Trychologiczny


Gabinet Trychologiczny w Legnicy

Gabinet trychologiczny w Legnicy charakteryzuje intymna atmosfera zacisznego miejsca. Zapewniamy pełne skupienie i zainteresowanie problemem, z którym zwraca się do nas klient. Mamy czas i ochotę na zgłębienie tematu z jakim musimy się zmierzyć. Wspólnie rozważamy możliwości działania i wybieramy najskuteczniejsze rozwiązanie. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny. W gabinecie można dowiedzieć się o przyczynach problemu, etapach działania przy pomocy zabiegów trychologicznych oraz wsparciu terapii gabinetowej kuracjami domowymi.

 

Kto powinien skorzystać z usług trychologa w Legnicy?

Z usług trychologa powinny skorzystać osoby mające problem z nadmiernym wypadaniem włosów, łupieżem, swędzącą skórą głowy, co zazwyczaj sygnalizuje nam, że coś dzieje się z naszym organizmem. Właśnie trycholog, bazujący na stanie swojej wiedzy, ma za zadanie wnikliwie poznać przyczynę, przeprowadzić dokładny wywiad i ustalić program działania. Do trychologa należy także odpowiedni wybór produktów do pielęgnacji, działających zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz, po uprzednim przygotowaniu do tego skóry głowy. Zdarzyć się mogą również inne problemy, które wymagać będą leczenia u specjalisty. Wówczas możemy pobrać materiał do badania laboratoryjnego a następnie doradzić dokąd się udać, celem dalszego działania medycznego.

Najlepszy gabinet trychologiczny w Legnicy

Zapraszamy do gabinetu trychologicznego w Legnicy znajdującego się w Legnicy ul. Wrocławska 29 lok. 102,  prowadzonego przez Panią Małgorzatę Gruszczyńską, specjalistę trychologa.

Rejestracja

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zadzwoń i umów się na wizytę, tel. 784500999 lub napisz email: kontakt@trichos.plUmów wizytę

Trycholog

Trycholog

784 500 999Adres
Gabinet Trychologiczny w Legnicy
ul. Wrocławska 29 lok. 102 Legnica

Umów wizytę

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.