Trichos - Gabinet Trychologiczny

Z wykształcenia – technik usług kosmetycznych. Z zawodu – trycholog. Na co dzień mieszkanka Złotoryi, Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Z trychologią jestem związana od 2010 roku. Wtedy to ukończyłam swój pierwszy kurs trychologiczny. Od tego czasu stale podnoszę poziom swoich kwalifikacji biorąc udział w branżowych seminariach i konferencjach. Na bieżąco śledzę napływające informacje o przyczynach i sposobach leczenia nadmiernego i nieprawidłowego wypadania włosów.

Dzięki nabytej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, a także dysponując odpowiednim sprzętem, przeprowadzam w swoich gabinetach mikroskopowy ogląd skóry głowy i włosów. Analizując otrzymane wyniki, diagnozuję schorzenie i rzetelnie przedstawiam przebieg dalszego postępowania.Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.