Trichos - Gabinet Trychologiczny

TRICHOS to sieć Gabinetów Trychologicznych funkcjonujących od 2012 roku. Obecnie liczy dziesięć placówek, które są rozmieszczone w trzech województwach w kraju: dolnośląskim, lubuskim i mazowieckim.

Najbardziej cenimy sobie nawiązywanie głębokich relacji z osobami korzystającymi z usług naszych gabinetów. Praca, którą wykonujemy rzetelnie i z dokładnością, jest naszą pasją. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, tak żeby znaleźć rozwiązanie jego problemu.

Naszymi klientami są osoby zmagające się z takimi problemami jak: wypadanie włosów, łupież, łysienie, swędzenie lub szybkie przetłuszczanie się skóry głowy. Klienci szukają u nas porad dotyczących stosowania suplementacji niezbędnej do poprawy stanu włosów oraz odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów. W gabinetach wykonujemybadania mikrokamerą oraz zabiegi poprawiające kondycję skóry głowy i włosów. Oferujemy również swoim klientomnaturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów marki Bionigree.

Zależy nam na tym, żeby klient czuł się bezpiecznie odwiedzając gabinety marki TRICHOS.

Pełna lista gabinetów, w których przyjmujemy, znajduje się w zakładce GABINETY TRYCHOLOGICZNE.

Zapraszamy na wizyty.Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.