Trichos - Gabinet Trychologiczny

Zabiegi trychologiczne


W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi trychologiczne, które są w pełni bezpieczne, nieinwazyjne, nienaruszające tkanki łącznej, nowatorskie, z zastosowaniem nanotechnologii.

D'ARSONVAL

D’ARSONVAL – zabieg z wykorzystaniem urządzenia, które wytwarza ozon w miejscu gdzie pelota styka się z naszą skórą. Zastosowanie ozonu ma doskonały wpływ na kondycje skóry głowy ponieważ ma działanie:

• antybakteryjne;

• przeciwgrzybicze;

• przeciwzapalne;

• obkurczające gruczoły łojowe;

• pobudzające procesy odnowy komórek;

• dotleniające komórki.

Koszt wykonania zabiegu D’ARSONVAL waha się od 20 do 30zł w zależności od długości włosów. Wskazana jest seria 5-10 zabiegów wykonywanych w dobranych indywidualnie odstępach czasu. Czas trwania 1 zabiegu około 15 minut.

D'ARSONVAL
D'ARSONVAL

CLINICAL DERM

 ZABIEGI CLINICAL DERM NA SKÓRĘ GŁOWY – o działaniu przeciwłupieżowym, przeciwłojotokowym, przeciwstarzeniowym, przeciw wypadaniu włosów.

Zabiegi te zalecane są przy:

  • problemach owłosionej skóry głowy (łojotok, łupież, wrażliwa, zaczerwieniona i łuszcząca się skóra głowy);
  • nadmiernej utracie włosów, szczególnie gdy podłożem jest stres;
  • łysieniu androgenowym, telogenowym, hormonalnym.

 ZABIEGI CLINICAL DERM NA WŁOSY – odbudowujące i mineralizujące włosy.

Zabiegi te zalecane są przy:

  • włosach zniszczonych chemicznie;
  • włosach zniszczonych przez częste stylizacje z wykorzystaniem suszarki, lokówki, prostownicy itp.;
  • włosach pozbawionych nawilżenia i elastyczności.

ZABIEGI CILINAL DERM obejmują:

TLENOTERAPIĘ – to skoncentrowany 93% tlen podawany bezpośrednio na skórę głowy pod wysokim ciśnieniem. Zabiegi z wykorzystaniem tlenoterapii dotleniają skórę głowy, mieszki włosowe, pobudzają mieszki do wzrostu oraz krążenie na skórze głowy, zwalczają kolonie bakterii beztlenowych.

INFUZJĘ TLENOWĄ – zabieg polegający na aplikacji tlenu i odpowiednio dobranego do problemu trychokosmetyku podany pod dużym ciśnieniem za pomocą aerografu. Ma zastosowanie zarówno na skórę głowy jak i łodygę włosa, w zależności od wybranego zabiegu, problemu występującego na skórze głowy lub włosach.

 

Koszt wykonania zabiegu CLINICAL DERM waha się od 100 do 200zł w zależności od długości włosów i wykorzystanych kosmetyków. Wskazana jest seria 6-10 zabiegów wykonywanych w dobranych indywidualnie odstępach czasu. Czas trwania 1 zabiegu od 1,5h do 2h.

CLINICAL DERM
CLINICAL DERM

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy to zabieg polegający na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Polecana jest osobom zmagającym się z problemem łysienia (o różnym podłożu), wypadania włosów oraz nadmiernego łojotoku. W naszych gabinetach mezoterapię łączymy z zabiegami infuzji tlenowej.
Zapraszamy na konsultację, podczas której ułożymy dla Ciebie indywidualny plan terapii oraz pielęgnacji.
 
Cena zabiegu waha się 200-650zł

 

Mezoterapia skóry głowy
Mezoterapia skóry głowy

Otrzymuj promocje przez newsletter na skrzynkę pocztową

Trichos.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.